Kominki

Nasza firma prowadzi kompleksową obsługę klientów w zakresie sprzedaży oraz montażu wkładów kominkowych, pieców wolnostojących, kominków ze stali nierdzewnej oraz akcesoriów kominkowych.

Nasza oferta kominkowych wkładów grzewczych obejmuje pełen asortyment wiodących europejskich producentów z Norwegii, Francji, a także Polski. Na życzenie klienta dostarczamy również wkłady innych producentów.

Pod względem wymiarów, mocy grzewczej oraz ceny z pewnością każdy z naszych Klientów znajdzie ofertę dostosowaną do jego potrzeb. Paleniska przez nas oferowane posiadają co najmniej 5 - letnią gwarancję producenta.

Oprócz sprzedaży samych wkładów oferujemy także ich montaż oraz wykonawstwo obudowy wg naszego lub Klienta projektu. W naszej ofercie znajdują się obudowy rustykalne, nowoczesne, a także portale kominkowe.

W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt telefoniczny (numery telefonów znajdą Państwo w zakładce Kontakt ) lub poprzez formularz Zapytania ofertowego znajdujący się na naszej stronie. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu uzgodnienia dogodnego dla Państwa terminu w celu omówienia szczegółów.

Na wszelkie wykonane przez nas prace udzielamy gwarancji, dodatkowo zapewniamy również serwis pogwarancyjny.

W stałej ofercie:

• wkłady kominkowe

• obudowy kominkowe

• akcesoria kominkowe

• zestawy kominkowe

• rury, kratki kominkowe

• piece wolnostojące

• systemy rozprowadzania ciepła

Istnieje możliwość sprzedaży samego wkładu kominkowego bez montażu, wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt poprzez formularz mailowy, znajdujący sie na naszej stronie w zakładce zapytanie ofertowe, w tytule prosimy wpisać kominki.

Zlecając Państwo naszej firmie wykonanie kompleksowo usługi montażu kominka zaoszczędzają Państwo czas i pieniądze.

czas - pracownik przyjeżdża do domu Klienta na dokonanie pomiarów i wstępnych oględzin miejsca usytuowania kominka i przewodu dymowego. Dostarczamy katalogi z wkładami kominkowymi różnych producentów jak i obudowami i każdy na pewno wybierze coś dla siebie. Oczywiście udzielamy wyczerpujących odpowiedzi na zadawana pytania.

pieniądze - wystawiamy fakturę VAT na 7% usługa budowlana, co pozwala zaoszczędzić Państwu określoną kwotę pieniędzy, tym bardziej że składając samodzielnie do urzędu skarbowego deklarację o zwrot nadpłaconego podatku nie otrzymacie państwo takiej samej kwoty, gdyż na niektóre materiały nie można odliczyć różnicy w podatku VAT.

Zlecenia realizujemy na terenie całego kraju, a w szczególności w województwie lubelskim i mazowieckim.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ponizszymi nformacjami, które przybliżą Państwu temat kominków, a także pozwolą na poznanie i zrozumienie istotnych elementów z punktu widzenia uzytkownika kominka.

Serwis pozycjonowany przez: Projektowanie stron internetowych Lublin